Polskie gry podbiją Amerykę!

Kanadyjski wydawca i developer gier komputerowych, Strategy First wyda w Stanach Zjednoczonych gry ze stajni Techlandu!

Strategy First, w oficjalnym komunikacie, donosi o podpisaniu z Techlandem, umowy, na podstawie której kanadyjska firma zostanie wydawcą 9 tytułów stworzonych przez naszego developera. Oczywiście wśród gier, które mają trafić na rynek amerykański najważniejszą pozycją jest Chrome – taktyczna strzelanka SF, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno za oceanem jak i w Europie.

W grze wcielimy się w rolę byłego najemnika, Logana, który postanowił na "stare lata" zostać łowcą nagród. Wyposażony w odpowiednie implanty, które każdy gracz będzie dobierał w zależności od celów poszczególnych misji, Logan wyruszy polować na złoczyńców przeróżnej maści.

Gra oferuje czternaście różnorodnych misji, w których nie zabraknie pościgów futurystycznymi pojazdami, cichych morderstw czy też krwawych potyczek, w których jedynymi sprzymierzeńcami Logana będą jego mięśnie i potężne działo plazmowe.

Data wydania gry, była już wielokrotnie przesuwana, wg aktualnych informacji Chrome ma się ukazać w drugim kwartale tego roku. Ciekawe czy polska premiera gry będzie miała miejsce wcześniej czy też później niż anglojęzyczna?

Wśród pozostałych tytułów objętych umową pomiędzy Strategy First i Techlandem znalazły się takie pozycje jak: Xpand Rally, Speedway Championship, Pet Soccer, Pet Racer, Indiana Jack, Crime Cities, Chess 2003 oraz Bridge 2003.