Pomocnik przedsiębiorcy

Nawet najmniejsza firma nie może funkcjonować bez stosów papierków: faktur, przelewów, różnych formularzy. Chcąc się w tym sprawnie poruszać, warto sięgnąć po łatwy w obsłudze program fakturujący, np. Faktury Express 04.

Faktury Express 04 to narzędzie odpowiednie do obsługi działalności handlowej w małych i średnich firmach. Podstawowe możliwości programu obejmują wystawianie faktur (również korekt i proforma) oraz rachunków, wydruk przelewów, tworzenie baz dostawców i towarów, a także obsługę magazynu. Bardzo przydatna jest funkcja archiwizacji zgromadzonych danych w plikach ZIP, co ułatwia tworzenie kopii zapasowych.

Faktury Express w wersji 04 umożliwiają prowadzenie księgowości dla kilku firm jednocześnie. Autor dodał funkcje wyboru waluty (oprócz złotówek pojawiły się euro i dolary). Kolejnym udoskonaleniem jest opcja przygotowywania nadruków na koperty. Zmodyfikowany został system naliczania podatku VAT pod kątem zgodności z najnowszym rozporządzeniem Ministra Finansów. Wraz z przygotowaniem nowej wersji autor udostępnia dotychczasowym użytkownikom programu uaktualnienia, które można pobrać ze strony firmowej. Uaktualnienie wersji 2.x i 3.x do najnowszej 04 kosztuje 79 zł.

http://www.polpress.pl

Cena 150 zł


Zobacz również