Pomysł na prezent: najlepsze boksy DVD/Blu-ray

Co kupić w prezencie świątecznym? Jeśli masz problem z doborem upominku pod choinkę, zwróć uwagę na filmowe kolekcje DVD/Blu-ray. W końcu wszyscy lubią obejrzeć dobry film.

Jak co roku większość z nas zadaje sobie pytanie, jak obdarować najbliższych. W wypadku członków rodziny sprawa jest ułatwiona - zwykle znamy preferencje i życzenia rodziców, partnera, rodzeństwa, dzieci. Sytuacja może skomplikować się, gdy święta spędzamy u nieco dalszej rodziny i/lub takiej wiedzy nie posiadamy.

Można zaryzykować tezę, że pakiet filmów DVD to jeden z bezpieczniejszych zakupów świątecznych. Dlatego też przyjrzeliśmy się ofercie dystrybutorów DVD i wybraliśmy najciekawsze naszym zdaniem kolekcje filmowe, które pogrupowaliśmy tematycznie - w zależności od docelowej grupy potencjalnych odbiorców.

W zestawieniu staraliśmy się uwzględnić pozycje najświeższe, czyli te, które wydano w ciągu ostatnich 2, 3 miesięcy.

Pomysł na prezent: filmy dla miłośników kina akcji

Kolekcja Ridley Scott

Zawartość: Robin Hood, Gladiator, American Gangster

Nośnik: DVD

Dystrybutor: TIM Film

Pakiet Green Zone/Królestwo

Nośnik: DVD

Dystrybutor: TIM Film

Pacyfik

Zawartość: 10-odcinkowy serial "Pacyfik". Serial wyprodukowany przez Toma Hanksa, Stevena Spielberga i Gary'ego Goetzmana, ukazujący prawdziwe losy trzech żołnierzy amerykańskiego Korpusu Piechoty Morskiej w czasie II wojny światowej na wodach Pacyfiku.

Nośnik: DVD

Dystrybutor: Galapagos


Zobacz również