Ponad 600 tysięcy kopii Wiedźmina sprzedanych

CD Projekt ma już pełne prawo do świętowania. Wiedźmin sprzedaje się bardzo dobrze, a nadchodzące zmiany mogą jeszcze polepszyć te wartości.

CD Projekt RED ogłosiło informację, w której firma chwali się bardzo dobrą sprzedażą Wiedźmina. W przeciągu trzech miesięcy zakupiło ją ponad 600 tysięcy osób. Jest to niezwykle dobry wynik zważywszy na fakt, iż w założeniach firmy było sprzedać milion egzemplarzy w 12 miesięcy od daty premiery.

Ponad 600 tysięcy kopii Wiedźmina sprzedanych

Przy obecnych wynikach sprzedaży można spodziewać się, że CD Projektowi nietrudno będzie dotrzymać ustalonego celu. Firma chce jednak dołożyć wszelkich starań aby tak się stało. Już teraz CD Projekt ogłosił, iż zamierza kontynuować pełne wsparcie dla gry.

Oznacza to między innymi wydawanie kolejnych patchy. W najbliższych planach jest też uruchomienie specjalnego narzędzia do tworzenia modów. To jednak nie wszystko bowiem firma planuje też większą niespodziankę. Na ujawnienie informacji o niej trzeba jednak poczekać do najbliższej konferencji prasowej CD Projektu, która odbędzie się już w poniedziałek, 18 lutego.