Poo-Chii - interaktywny piesek

Tiger Electronics, oddział Hasbro Interactive, przedstawił pieska Poo-Chii - następcę słynnej inteaktywnej, elektronicznej zabawki Furby.

Na targach E3 firma Tiger Electronics zaprezentowała interaktywną, elektroniczną zabawkę, mogącą się stać konkurencją dla Furby. Działanie elektronicznego pieska Poo-Chii oparte jest, podobnie jak "futrzaka" Furby, na systemie biometrycznych reakcji na światło, dźwięk i dotyk. Piesek Poo-Chii potrafi śpiewać, tańczyć i chrapać, a także reagować na zachowanie właściciela oraz innych piesków Poo-Chii, które pojawią się w zasięgu jego wzroku. Poo-Chii nie tylko reaguje na dotyk, tak jak Furby, ale po dotknięciu zmienia nieco kształt: pręży się, kuli, sztywnieje itp. W towarzystwie innych piesków Poo-Chii śpiewa piosenki albo straszy swoich towarzyszy: najpierw śpiewa wraz z nimi, a potem nagle zaczyna na nich szczekać, a te uciekają w popłochu.

Zgodnie z oświadczeniem Marca Rosenberga, wiceprezesa firmy Hasbro, nowa zabawka ma kosztować w Stanach Zjednoczonych niecałe 30 USD. Atrakcyjna cena Poo-Chii, który pojawił się w Japonii w kwietniu tego roku, sprawiła, że w ciągu pierwszych trzech godzin po premierze sprzedano ponad 100 tys. egzemplarzy zabawki.

Zobacz również:

  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej
  • Gdzie kupić PS5? Najniższe ceny i najlepsze oferty [25.05.2022]