Pop Life - ustalono już datę premiery!

Jak poinformowała firma Techland, prace lokalizacyjne nad symulacją życia gwiazdy muzyki rozrywkowej pt. "Pop Life" postępują zgodnie z planem i już niebawem, bo w lutym, gra trafi do sklepów.

Screenshot z gry Pop Life

Screenshot z gry Pop Life

"Pop Life" to gra, w której wcielamy się w zwycięzcę telewizyjnego, programu muzycznego. Dzięki wygranej, przed bohaterem otwierają się drzwi do wielkiej sławy, kariery i pieniędzy. Zadaniem gracza jest kierowanie życiem prywatnym i estradowym artysty w świecie showbiznesu.

Zaczynamy od urządzenia swojej nowej willi tak, aby stała się idealnym miejscem wypoczynku i pracy. Następnie gracz będzie musiał zadbać o rozwój swojej kariery scenicznej. W grze będzie można zatrudnić m.in. specjalistów od choreografii, muzyki, śpiewu i efektów scenicznych. Można będzie też zatrudnić grupę tancerzy - gracz będzie jednak musiał zadbać o rozwój ich umiejętności i kondycję.

Screenshot z gry Pop Life

Screenshot z gry Pop Life

Podczas rozgrywki, będziemy musieli też zająć się własną promocją - gracz będzie spotykał się z właścicielami klubów muzycznych, zabiegał o względy wytwórni płytowych i koncerty w telewizji, w klubach, czy stadionach. Wcielając się gwiazdę showbiznesu będzimy musieli również wykreować swój image - dobierając stroje, makijaż, fryzurę odpowiednio do naszych zainteresowań muzycznych.

Gra "Pop Life" zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a jej oficjalna datę premiery ustalono na 21 lutego 2005 roku. Zapraszamy do pobrania zapowiedzi filmowej gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Pop Life Trailer

Więcej informacji


Zobacz również