Pop Life - wcześniej niż zapowiadano

Techland, wydawca "Pop Life" na rynku polskim, poinformował dzisiaj, że lokalizacja gry została pomyślnie zakończona i symulacja trafi do polskich sklepów, nie jak wcześniej zapowiadano 21 lutego, ale już na Walentynki - 14 lutego.

Pop Life" to gra, w której wcielamy się w zwycięzcę telewizyjnego, programu muzycznego. Dzięki wygranej, przed bohaterem otwierają się drzwi do wielkiej sławy, kariery i pieniędzy. Zadaniem gracza jest kierowanie życiem prywatnym i estradowym artysty w świecie showbiznesu.

Zaczynamy od urządzenia swojej nowej willi tak, aby stała się idealnym miejscem wypoczynku i pracy. Następnie gracz będzie musiał zadbać o rozwój swojej kariery scenicznej. W grze będzie można zatrudnić m.in. specjalistów od choreografii, muzyki, śpiewu i efektów scenicznych. Można będzie też zatrudnić grupę tancerzy - gracz będzie jednak musiał zadbać o rozwój ich umiejętności i kondycję.

Podczas rozgrywki, będziemy musieli też zająć się własną promocją - gracz będzie spotykał się z właścicielami klubów muzycznych, zabiegał o względy wytwórni płytowych i koncerty w telewizji, w klubach, czy stadionach. Wcielając się gwiazdę showbiznesu będzimy musieli również wykreować swój image - dobierając stroje, makijaż, fryzurę odpowiednio do naszych zainteresowań muzycznych.

Gra "Pop Life" zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, a jej oficjalna datę premiery ustalono na 14 lutego 2005 roku. Zapraszamy do pobrania zapowiedzi filmowej gry z naszego serwera FTP.

Plik do pobrania:

Pop Life Trailer


Zobacz również