'PopStar Academy' - zostań gwiazdą sceny muzycznej

Techland poinformował dzisiaj, że zapowiadana w ubiegłym roku gra PopStar Academy została skierowana do prac lokalizacyjnych. Oznacza to, że tytuł trafi do sklepów przed końcem pierwszego kwartału bieżącego roku. Jednocześnie Techland poinformował, że gra wydana zostanie w Polsce pod zmienionym tytułem - "Pop life: Droga na szczyt".

'Pop Life" jest symulacją życia, w której gracz wciela się w zwycięzcę telewizyjnego show muzycznego. Wraz z wygraną przychodzi sława i duże pieniądze. Zadaniem gracza jest dotarcie na szczyty list przebojów.

Zaczynamy od urządzenia swojej nowej willi tak, aby stała się idealnym miejscem wypoczynku i pracy. Następnie gracz będzie musiał zadbać o rozwój swojej kariery scenicznej. W grze będzie można zatrudnić m.in. specjalistów od choreografii, muzyki, śpiewu i efektów scenicznych. Można będzie też zatrudnić grupę tancerzy - gracz będzie jednak musiał zadbać o rozwój ich umiejętności i kondycję.

Podczas rozgrywki, będziemy musieli też zająć się własną promocją - gracz będzie spotykał się z właścicielami klubów muzycznych, zabiegał o względy wytwórni płytowych i koncerty w telewizji, w klubach, czy stadionach. Wcielając się gwiazdę showbiznesu będzimy musieli również wykreować swój image - dobierając stroje, makijaż, fryzurę odpowiednio do naszych zainteresowań muzycznych.

Więcej informacji o grze już wkrótce na stronie polskiego wydawcy.


Zobacz również