Poprawić dźwięk


Creative EP-190

Poprawić dźwięk

Słuchawki Creative'a dla sportowców, co oznacza wzmocniony system mocowania. Zaczepia się je gumowymi uchwytami wokół małżowiny usznej, podobnie jak wiele modeli Bluetooth do telefonów komórkowych. Niestety, jakość brzmienia jest bardzo zła. Muzyki nie da się słuchać dłużej niż minutę, bo ostry dźwięk po prostu przeszywa. Basu praktycznie nie ma, dynamika także kuleje. Totalny niewypał.

Informacje Creative Labs

tel.022 8530266

http://www.creative.pl

Cena 42 zł

Creative EP-180

Poprawić dźwięk

Najtańsze, ale wcale nie najgorsze słuchawki tego producenta ze względu na cenę są, naszym zdaniem, jedną z najlepszych propozycji. Typowe słuchawki douszne, niewyróżniające się wyglądem, oferują przeciętną wygodę noszenia. Wynagradzają to dobrym brzmieniem, które jest stonowane, lecz dlatego przyjemne i niemęczące słuchacza. Miękki, obszerny bas, nieco wycofane średnie i wysokie tony. Do tanich MP3 jak znalazł.

Informacje Creative Labs

tel.022 8530266

http://www.creative.pl

Cena 33 zł

Media-Tech MT3502 Scuttum

Poprawić dźwięk

Wyposażone w uchwyt na szyję, pozwalający na zawieszenie lekkiego odtwarzacza MP3. W przeciwnym wypadku słuchawek właściwie nie da się używać, bo kabel jest półmetrowy!!! Słuchawki są przeciętnie wykonane i przeciętnie wygodne. To model douszny, wyposażony w niezbyt dobre przetworniki. Bas nie istnieje, ostra i szorstka góra owszem. Nie polecamy.

Informacje Media-Tech

tel. 0227603999

http://www.media-tech.pl

Cena 30 zł

Philips SHE2650

Poprawić dźwięk

Najtańsze słuchawki douszne Philipsa. Niestety to słychać, bo brzmią po prostu tanio. Basu prawie nie ma, głosy artystów dźwięczą lekko i ostro. Do kompletu dołączono plastikowy pokrowiec pozwalający na zwinięcie kabla. Nie są to słuchawki godne polecenia.

Informacje Philips

tel. 022 5710000

http://www.philips.pl

Cena 25 zł

TDK CP100

Poprawić dźwięk

Niezbyt udane tanie słuchawki. Wykonane są przyzwoicie, montowane wokół uszu, dlatego lepiej się trzymają, ale przetworniki mają po prostu marne. Rezultatem jest ostre, jasne, nieprzyjemne brzmienie. Bas pojawia się w ilościach śladowych.

Informacje Yamo

tel. 022 4296700

http://www.yamo.pl

Cena 23 zł

Media-Tech MT3510 Syncro No.1

Poprawić dźwięk

Widać, że miały imitować model EP-630Creative'a. Wyglądają podobnie, choć rzuca się w oczy tandetne wykonane (słabo obrobione silikonowe końcówki, tanie plastiki). W zestawie znajdziesz zapasowe końcówki silikonowe. Największa wada tych słuchawek to ich brzmienie. Basu potężnego w Creative'ach tu nie ma prawie wcale. Nie lepiej jest z pozostałymi aspektami brzmienia góra i średnica brzmią jakby dźwięk dochodził z blaszanej membrany.

Informacje Media-Tech

tel. 022 7603999

http://www.media-tech.pl

Cena 22 zł