Poprawione DVD X Copy

Firma 321 Studios, producent kontrowersyjnego programu DVD X Copy, służącego do kopiowania płyt DVD, zaprezentowała jego kolejną wersję, oznaczoną numerem 1.3. Spośród nowości, zaimplementowanych do aplikacji, warto wymienić wbudowanie do niej "silnika" Nero.

DVD X Copy pozwala na wykonywanie doskonałych kopii filmów zapisanych na płytach DVD - z zachowaniem możliwości wyboru napisów, ścieżki dźwiękowej, itp. Aplikacja potrafi zapisywać dane na dyskach DVD-R i DVD-RW. W zamierzeniu producenta, ma ona służyć do wykonywania kopii zapasowych płyt DVD - przedstawiciele przemysłu filmowego obawiają się jednak, że DVD X Copy stanie się ulubionym narzędziem piratów (stąd ich usilne starania o powstrzymanie sprzedaży programu).

Najważniejszą nowością, która znalazła się w wersji 1.3 kontrowersyjnej aplikacji, to zaimplementowanie do niej "silnika" (popularnej aplikacji do nagrywania płyt CD) - dzięki temu posiadacze DVD X Copy nie muszą kupować Nero, by móc korzystać z DVD X Copy (do tej pory było to konieczne). Oprócz tego usunięto wszelkie błędy, jakie do tej pory znaleziono w aplikacji. Udało się również zasadniczo zmniejszyć objętość pliku instalacyjnego - co ma niebagatelne znaczenie dla osób pobierających go z Sieci.

Więcej informacji:

http://www.dvdxcopy.com