Poprawki do Colina

Firma Codemasters opublikowała patch do wersji demonstracyjnej niecierpliwie oczekiwanej gry wyścigowej pt. Colin McRae Rally 3.

Producent gry Colin McRae Rally 3, udostępnił dziś poprawkę do wersji demonstracyjnej, która swoją premierę internetową miała 29 maja. Poprawka "waży" 20 MB i ulepsza obsługę kierownic oraz kontrolerów z technologią Force Feedback. Poza tym teraz można delektować się lepszym dźwiękiem oraz oświetleniem i cieniowaniem środowiska gry. Dzięki poprawce demo działa także bardziej stabilnie, a grafika generowana jest w bardziej wydajny sposób, co oznacza zwiększenie ilości klatek na sekundę. Patch możecie pobrać z naszego serwera FTP:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1496

Jednocześnie CD Projket, polski wydawca gry porinformował o zakończeniu nagrań do polskiej wersji językowej gry. Przypomnijmy, że w CMR3 pilotowi głosu użycza znakomity polski kierowca rajdowy Janusz Kulig. Wszystkie nagrane sample aktualnie podlegają obróbce dźwiękowej w studio. W ciągu kilku najbliższych dni, CD Projekt udostępni kilka próbek wszystkim graczom. Tymczasem już dzisiaj można obejrzeć Janusza Kuliga w akcji:

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/Codemasters/Colin3/Kulig_nagr01.jpg

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/Codemasters/Colin3/Kulig_nagr02.jpg

ftp://ftp.cdprojekt.info/pub/_press/Codemasters/Colin3/Kulig_nagr03.jpg

Colin McRae Rally 3 trafi na rynek w profesjonalnej, polskiej wersji językowej, na 3 CD, w cenie 99,90 zł już 26 czerwca.


Zobacz również