Poprawki w VLC 1.1.3

Niedługo po pojawieniu się wersji 1.1.2 odtwarzacza multimedialnego VLC, udostępnione zostało nowe wydanie 1.1.3. Tak szybka aktualizacja spowodowana jest błędami pojawiającymi się podczas korzystania z programu. Dodatkowo uaktualnione zostały skrypty i rozszerzenia aplikacji.

Poprawki w VLC 1.1.3
VLC media player to znakomity, wieloplatformowy odtwarzacz multimedialny obsługujący większość najpopularniejszych formatów plików audio i wideo. Dodatkowo aplikacja bez żadnych problemów radzi sobie z płytami DVD, VCD oraz z mediami strumieniowymi, zapewniając przy tym pełną obsługę napisów. Wśród obsługiwanych formatów muzycznych znajdziemy m.in. MP3, OGG, FLAC, WAV, WMA. VideoLan Client odtworzy filmy zapisane w formacie DivX, XviD, Intel Video, 3ivX, Theora, WMV.

Jedną z ciekawych, dodatkowych cech VLC jest możliwość uruchomienia go w trybie serwera dla wysyłki transmisji strumieniowych. Aplikacja posiada prosty, intuicyjny interfejs, który został wzbogacony o moduł wizualizacji dźwięku. Program wykorzystuje instrukcje multimedialne procesora.

Zobacz również:

  • Jak odtworzyć filmy z iPhone'a w Windows 10 - instalacja kodeku HEVC [PORADNIK]
  • iPhone 13 - wideo 4K ProRes nie dla bazowej konfiguracji!

Poprawki w wersji 1.1.3

W nowym wydaniu twórcy skupili się na naprawie błędów pojawiających się podczas korzystania z programu. Wyeliminowano problemy z obsługą ścieżek i katalogów FTP, podcastów, modułu DVD a także błąd związany z "taglib" (biblioteka obsługująca meta-dane formatów audio), który powodował zwieszenie działania aplikacji. Zaktualizowano skrypty i rozszerzenia programu oraz poprawiono drobne niedociągnięcia w interfejsie użytkownika i tłumaczeniach.

Najnowsze wersje można pobrać z zasobów IDG.pl

VLC 1.1.3 dla Windows

VLC 1.1.3 dla Mac OS X

VLC 1.1.3 dla Linux