Poprowadź Polskę do zwycięstwa w UEFA EURO 2004

Electronic Arts Polska informuje, że już 7 maja na półkach sklepowych w naszym kraju pojawi się najnowsza gra piłkarska wydawcy – UEFA EURO 2004.

Już tylko w grze UEFA EURO 2004, reprezentacja Polski ma szansę na występ i triumf w Mistrzostwach Europy. To jedyna okazja, żeby przy Twoim udziale Biało-Czerwoni sięgnęli w tym roku po Puchar Starego Kontynentu. Gra powstaje w kanadyjskim studio Electronic Arts na podstawie popularnej serii symulatorów piłkarskich FIFA.

W EURO 2004 gracze będą mogli poprowadzić jeden z 51 europejskich zespołów biorących udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy. Możliwe będzie zarówno rozgrywanie pojedynków towarzyskich, jak i wzięcie udziału w turnieju europejskim - zaczynając od eliminacji, a kończąc na samych finałach EURO 2004. Ponadto w grze pojawi się jeszcze kilka innych trybów rozgrywek wśród których znalazł się m.in. tryb 'Fantasy' (budujesz zespół gwiazd) , 'Rzuty Karne' (rezygnujemy z rozgrywki i przechodzimy od razu do rzutów karnych), oraz 'Home-And-Away' (U siebie/Na wyjeździe. )

W grze zostanie zastosowany nowy system określania morale zawodników, który będzie śledził historię "samopoczucia" każdego z nich w trakcie trwania zawodów. W UEFA EURO 2004 wprowadzono również system, który będzie śledził historię kontuzji i przerw w grze każdego z zawodników (żółte kartki, kontuzje itd.). W grze wprowadzono również ponad 10 nowych zwodów – m.in. markowanie strzału, przerzucanie piłki nad głową, loby i strzały 'szczupakiem'.

Z naszego serwera można pobrać trzy wersje demonstracyjne gry, które pozwalają na rozegranie jednej połowy meczu towarzyskiego drużynami Anglii, Francji lub Portugalii.

Pliki do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1837&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1841&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1842&sys=gry

Więcej informacji o grze:

http://www.euro2004game.ea.com/pl/


Zobacz również