Poprowadź swoją jedenastkę do zwycięstwa - demo CM 5 do pobrania!

Zachodni gracze od ponad dwóch tygodni zmagają się już z zarządzaniem drużynami piłkarskimi w piątej odsłonie serii Championship Manager. W Polsce gra ukaże się dopiero pod koniec kwietnia, już teraz jednak możecie zakosztować rozgrywki w CM5 pobierając demo gry.

Tworzona przez programistów ze studia Beautiful Game piąta edycja "Championship Managera" wprowadza do serii sporo nowych opcji. W nowej odsłonie gry poprawiono m.in. realizm dokonywania transferów zawodników, systemu treningowego oraz udoskonalono interfejs gry. Sama szata graficzna pozostanie bez większych zmian, jednak nie trzeba będzie już czekać tak długo na ładowanie się danych w grze, co we wcześniejszych wersjach Championship Managera zniechęcało wielu graczy do prowadzenia drużyny.

CM 5 to także nowe opcje taktyczne, które pozwolą na konstruowanie skomplikowanych schematów zagrań. W grze nie mogło zabraknąć aktualnej bazy informacji zawodnikach - tę stworzyła profesjonalna agencja, dostarczająca danych o zawodnikach prawdziwym klubom.

W naszym kraju "Championship Manager 5" zostanie wydany w pełnej, polskiej wersji językowej, a do sklepów trafi pod koniec kwietnia w cenie 99,00 zł. Tymczasem zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej gry, którą znajdziecie na naszym serwerze FTP.

Plik do pobrania:

Championship Manager 5 Demo


Zobacz również