Popularity Dialer - czyli co robić, gdy nikt do Ciebie nie dzwoni

W USA powstał serwis, przeznaczony dla osób zmartwionych faktem, że nikt do nich nie dzwoni. Użytkownicy Popularitydialer.com mogą zamówić usługę, w ramach której o określonej godzinie zadzwoni do nich automat i np. kobiecym głosem będzie przekonywał odbiorcę, iż koniecznie powinien udać się na imprezę.

Twórcy serwisu twierdzą, że jest on doskonałym sposobem na wypromowanie się jako osoby popularnej w towarzystwie. W tej chwili użytkownicy serwisu mogą zamówić trzy rodzaje rozmów. W pierwszym wariancie automat będzie udawał osobę zainteresowaną spotkaniem z odbiorcą (do wyboru są dwie wersje - z głosem kobiecym lub męskim). Drugi wariant to rozmowa, w której odbiorca przekonywany jest o tym, jak wspaniałą i popularną jest osobą. Trzecia wersja rozmowy to konwersacja z szefem.

Usługa dostępna jest bezpłatnie - niestety, na razie korzystać z niej mogą jedynie mieszkańcy USA. Aby to zrobić, wystarczy wypełnić dostępny na stronie formularz - tzw. podać numer telefonu, sprecyzować czas wykonania połączenia oraz wybrać wariant rozmowy.

Więcej informacji: Popularitydialer.com (na stronie można odsłuchać, jak brzmieć będzie zamówiona rozmowa).