Porcja screenów z Gothic III

Choć do premiery jednej z najbardziej oczekiwanych gier RPG roku - Gothic III, pozostało jeszcze kilka miesięcy, to już teraz widać, że gra wyraźnie nabiera konkretnej postaci.

Porcja screenów z Gothic III
Potwierdzają to działania firmy JoWooD, która co jakiś czas publikuje kolejne materiały pochodzące z gry. Tym razem są to screenshoty.

Przypomnijmy, że premiera Gothic III jest zaplanowana na wrzesień bieżącego roku. W Polsce program ukaże się dzięki firmie CD Projekt. Na razie jednak nie podano dokładnej daty premiery.

Porcja screenów z Gothic III
Fabuła Gothic III przeniesie Was do królestwa Myrtany, gdzie będziecie mogli dokonać heroicznych, lub też plugawych czynów.

Czasy są idealne dla tych, którzy chcą zdobyć wieczną sławę i wielkie bogactwo - oto bowiem zbliża się ogromna armia Orków, którzy chcą zniszczyć królestwo.

Porcja screenów z Gothic III
Sytuacja jest tym gorsza, że dotychczasowe siły, które zostały wysłane w jego obronie, zostały rozbite w pył. Ostatnim bastionem obrony państwa jest jego stolica. W tym momencie do akcji wkracza gracz.

To, co ma sprawić, że Gothic III będzie hitem, to między innymi: nieliniowa fabuła (trzy możliwe zakończenia), zaawansowana interakcja z otoczeniem, żyjący własnym życiem świat, swobodny rozwój bohatera, niesamowita oprawa audiowizualna. Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.