Porównanie nowych smartfonów HTC: Sensation XE oraz Sensation XL

Nowe smartfony HTC jeszcze na dobre nie zagościły w sklepach, ale już teraz możecie przyjrzeć się im bliżej. Chociaż mają podobną nazwę, są to dwa zupełnie różne telefony. Sprawdź, który z nich będzie odpowiedni dla Ciebie.

HTC wprowadziło na rynek dwa nowe smartfony. Oba pochodzą z najwyższej półki, zarówno jakościowej jak i cenowej. Reklamowane są jako telefony idealne dla miłośników muzyki i multimediów. Wyposażono je w specjalne oprogramowanie Beats Audio wraz z dedykowanymi słuchawkami Beats by Dr. Dre.

Więcej o inwestycji HTC w Beats Audio przeczytacie na portalu PC World.

Ale te smartfony różni nie tylko jedna litera w nazwie, to tylko pozory. Sensation XE od XL odróżnia praktycznie wszystko inne - zaczynając od wielkości ekranu, poprzez ilość rdzeni procesora i inne parametry w specyfikacji, na oprogramowaniu kończąc.

Mieliśmy okazję testować równocześnie oba telefony. Aby zapoznać się z porównaniem zapraszamy na nasz portal AndroidLife.pl, w całości poświęcony wszystkiemu co związane z systemem od Google. Aby do niego przejść kliknij w poniższy obrazek.

Znajdziecie tam także najnowsze informacje, recenzje smartfonów i tabletów, przeglądy aplikacji i gier oraz porady.

Porównanie HTC Sensation XE oraz XL

Porównanie HTC Sensation XE oraz XL