Portal 2 Soundtrack Volume 2 - dostępne za darmo

Druga część soundtracku do Portal 2 została udostępniona przez Valve. Macie ochotę na trochę niezłej, klimatycznej muzyki?

Portal 2 posiada wiele zalet, a jedną z nich jest wybitna ścieżka dźwiękowa. Wielu graczy ucieszy zapewne fakt, że na oficjalnej stronie gry pojawiła się druga odsłona soundtracku do tej produkcji.

Cała "płyta" składa się z 18 utworów w skład których wchodzą kompozycje o tak obiecujących tytułach jak "Die Cut Laser Dance", "Bring Your Daughter to Work Day" oraz "I AM NOT A MORON".

Portal 2 Soundtrack Volume 2 pobrać można z oficjalnej strony Portal 2 zupełnie za darmo (podobnie jak pierwszą część).

Portal 2 to nie tylko dobra grywalność. To także muzyka dostępna zupełnie za darmo.

Portal 2 to nie tylko dobra grywalność. To także muzyka dostępna zupełnie za darmo.

Warto także zaznaczyć, że na wyżej wymienionej witrynie ukazała się już informacja o trzecim soundtracku. Na razie nie wiadomo jednak kiedy dokładnie nastąpi jego premiera.

Zachęcamy także do zapoznania się z większą ilością informacji o grze w recenzji Portal 2. Możecie także przeczytać o pierwszej ścieżce dźwiękowej.

Szczerze powiedziawszy to udostępnienie tej muzyki zupełnie nieodpłatnie jest bardzo sympatycznym pomysłem. Szczególnie, że z czterdziestu wydanych do tej pory utworów da się wybrać kilka naprawdę ciekawych.