Portal: No Escape - fan potrafi

Jeśli podobnie jak my zastanawialiście się jak wyglądałby film Portal macie okazję się o tym przekonać. Nie da się ukryć, że materiał zawarty w grze Valve jest imponujący i z powodzeniem mógłby trafić na wielkie ekrany. Jednak życie często pokazuje, że to właśnie fani najlepiej znają swoje ukochane produkcje...

Tak było i w tym przypadku. Fanfilm, który chcę Wam zaprezentować jest wykonany wręcz po mistrzowsku. Aż głupio się przyznać, ale nasze wielkie produkcje padają u jego stóp pod względem realizacji. Cóż być może kiedyś nadejdą i dla nas dobre czasy. Na razie jednak nie ma co płakać.

Co by nie spolerować, a nadmienię, że zakończenie jest naprawdę mocne, wspomnę jedynie o bardzo dobrych efektach specjalnych, klimatycznej muzyce i grze aktorskiej, którymi mogą poszczycić się nawet wysokobudżetowe produkcje rodem z Hollywood. Przed wami Portal: No Escape.

Zobacz również:

  • Covid – sprawdź terminy i rodzaje szczepionek, wybierz producenta

A jako mały bonus Felicia Day zaśpiewa nam Stil Alive, co prawda kawałek ma już kilka lat ale kto by w tym przypadku się czepiał.

Zapraszam też do przeczytania recenzji Portal 2 dostępnej u nas. Mamy też dla Was coś szczególnego, jeśli jesteście zainteresowani ścieżką dźwiękową z tej produkcji.