Portal za darmo

Ogromna popularność i świetne oceny gry Portal sprawiły, że Valve i NVIDIA zadecydowały o udostępnieniu specjalnej, darmowej wersji gry w sieci. Aby rozpocząć zabawę z użyciem portali, trzeba jedynie spełnić kilka warunków...

Aby pobrać specjalną, bezpłatną wersję gry Portal, należy w pierwszej kolejności założyć konto w serwisie Steam, gdzie została ona udostępniona. Ważne jest aby wcześniej upewnić się, że posiadamy kartę NVIDIA GeForce - w innym wypadku specjalna wersja Portal nie będzie działać.

W tym miejscu trzeba jednak wyjaśnić, co dokładnie oznacza "wersja specjalna". Otóż okazuje się, że jest to jedynie znacznie rozbudowana wersja demo. Nie można chyba jednak być rozczarowanym. To przecież wersja demo jednej z najlepszych gier na PC roku 2007.

Cóż, jeśli nie mieliście jeszcze okazji spróbować, na czym polega Portal to zapraszamy na oficjalną stronę Steam. Można tu szybko i bezproblemowo ściągną grę.

Swoją drogą, zastanawia nas czy skoro na rynek trafiła poszerzona wersja demo, to może wkrótce doczekamy się też całego Portalu za darmo...