Porządek w plikach

Argentum MyFiles 2.2.0 służy do zbierania informacji o wszelkiego rodzaju plikach, przechowywanych przez użytkownika na mobilnych nośnikach: płytach CD, DVD itd. Aplikacja może okazać się niezastąpiona, np. gdy nie możesz znaleźć ulubionej empetrójki czy potrzebnego programu.

Argentum MyFiles 2.2.0 służy do zbierania informacji o wszelkiego rodzaju plikach, przechowywanych przez użytkownika na mobilnych nośnikach: płytach CD, DVD itd. Może okazać się niezastąpiony, gdy nie możesz znaleźć ulubionej empetrójki czy potrzebnego programu, a przed Tobą piętrzy się spory stos płytek. Błyskawicznie powie Ci, na której płycie jest to, czego szukasz.

Program można wykorzystać do katalogowaniu plików MP3, filmów DivX, grafiki czy dokumentów. O każdym skatalogowanym pliku Argentum MyFiles przechowuje szczegółowe informacje, prezentując je w czytelnej formie. Użytkownik może wyeksportować zgromadzone dane do formatu HTML. W ten sposób można szybko sporządzić listę posiadanych plików (np. filmów) i przesłać ją do przyjaciół, ciekawych naszych zasobów.

Poważnym minusem programu jest jego cena – 29 USD. Argentum MyFiles 2.2.0 w 25-dniowej wersji shareware można pobrać z naszego działu FTP.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0634.html


Zobacz również