Porządki w Windows

Program Ashampoo WinOptimizer 2000 pozwala na usunięcie zbędnych danych gromadzonych na dysku twardym i w rejestrze systemowym.

Wielu użytkowników systemu Windows boryka się ze spadkiem szybkości działania systemu operacyjnego. Jest ona spowodowana gromadzeniem zbędnych danych na dysku twardym oraz w rejestrze systemowym. Rozwiązaniem tego problemu może być program Ashampoo WinOptimizer 2000, dostępny obecnie w wersji 1.12.

Zaletą programu jest bardzo prosta obsługa i zautomatyzowanie większości procesów, co sprawia, że mogą z niego skorzystać także użytkownicy, mający znikomą wiedzą o działaniu systemu operacyjnego. WinOptimizer 2000 automatycznie wyszukuje pliki zaśmiecające dysk twardy lub zbędne wpisy w rejestrze Windows, a następnie, po potwierdzeniu przez użytkownika, usuwa je. Program przechowuje informacje o dokonanych zmianach, co pozwala, w przypadku usunięcia istotnych danych, odtworzyć pierwotny stan systemu. Według producenta aplikacji współpracuje ona ze wszystkimi wersjami systemu Windows.

Cena pełnej wersji Ashampoo WinOptimizer 2000 wynosi 19,95 USD. Dostępna jest także oferująca pełną funkcjonalność 30-dniowa wersja próbna programu, którą można pobrać z naszego serwisu FTP:

www.pcworld.com.pl/ftp/pc/programy/0873.html