Posiadacze Sony Xperia Z1, Z Ultra i Tablet Z dostają darmowe filmowe hity

Sony przygotowało miłą niespodziankę dla swoich użytkowników. Posiadacze urządzeń Sony Xperia Z1, Xperia Z Ultra i Xperia Tablet Z otrzymali w ramach promocji możliwość pobrania na swoje urządzenia aż sześciu filmowych hitów. Aby uzyskać dostęp do materiałów wystarczy zainstalować aplikację Xperia Priviledge.

Japońska firma Sony zaskoczyła użytkowników produkowanych przez nią urządzeń mobilnych nową promocją. Posiadacze smartfona Sony Xperia Z1, phabletu Xperia Z Ultra oraz tabletu Xperia Tablet Z za pomocą specjalnej aplikacji mogą pobrać na swoje urządzenie sześć z kilkunastu zaproponowanych filmowych hitów.

Aby skorzystać z oferty należy uruchomić aplikację Xperia Priviledge, np. na smartfonie Xperia Z1. Jeśli nie znajduje się ona na urządzeniu można pobrać ją ze sklepu Google Play. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wybrać opcję filmy-promocja, a po wykonaniu poleceń wyświetlonych na ekranie użytkownikowi zostanie przekazany specjalny kod.

Posiadacze Sony Xperia Z1, Z Ultra i Tablet Z dostają darmowe filmowe hity

Sony Xperia Z1 Priviledge Movies

Kod należy wykorzystać przy uruchomieniu dodatkowej aplikacji o nazwie Privilege Movies, którą również można pobrać z Google Play. Konieczne będzie przy tym utworzenie nowego konta. Po wykonaniu tej czynności w aplikacji zostanie przydzielone użytkownikowi sześć żetonów na filmy, które należy wykorzystać przed 31 marca 2014 roku.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus na Androida - przegląd antywirusów na system Android 2023
  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [05.06.2023]

Wśród tytułów objętych promocją Xperia Priviledge znalazły się takie tytuły jak Niesamowity Spider-man, Karate Kid, Faceci w Czerni 3, 2012 i Django. Niedługo do promocji dołączy też Elizjum. Jak sprawdziliśmy na smartfonie Xperia Z1, promocja działa na terenie Polski, ale niestety, na liście urządzeń objętych promocją nie znalazł się starszy model smartfona Sony Xperia Z. Dodatkowe informacje w języku polskim znajdują się na tej stronie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: