Posmakuj krwi Smoka Wawelskiego, czyli wystartowała Kraków Online Game

Już od soboty gracze z całego świata mogą rozpocząć fantastyczną zabawę w "Kraków Online Game" - grę, która z założenia ma promować jedno z najpiękniejszych Polskich miast. Produkcja, delikatnie mówiąc, grafiką i polotem może nie powala, ale możliwość walki ze Smokiem Wawelskim... Trzeba przyznać, że to już coś!

Oficjalna premiera gry odbyła się w bardzo ciepłej atmosferze. Na Rynku Głównym w Krakowie pojawił się duży, ogrzewany namiot z dziesięcioma stanowiskami komputerowymi z Kraków Online Game w środku.

Pomysł okazał się trafiony. Tytuł wzbudził naprawdę duże zainteresowanie. Namiot był niemal cały czas pełen. Wieść o grze bardzo szybko rozeszła się wśród mieszkańców. Tak szybko, że wieczorem wystąpiły już problemy z połączeniem i serwerami. Na szczęście, jedynie przejściowe.

Co można robić w KOG? Przede wszystkim poznawać kulturę i historię Krakowa. Aby jednak zaintereswać użytkowników, gra zawiera mnóstwo elementów znanych z klasycznych gier typu mmorpg - epickich zadań do wykonania, wspaniałych nagród i szerokich możliwości.

Więcej informacji pod tym adresem.


Zobacz również