Post Mortem

Aby rozwiązać sprawę morderstwa, detektyw sporządza portrety pamięciowe i... alchemiczne mikstury.

Aby rozwiązać sprawę morderstwa, detektyw sporządza portrety pamięciowe i... alchemiczne mikstury.

Paryż, lata dwudzieste. Były prywatny detektyw Gus Macpherson przyjeżdża tutaj, aby poświęcić się sztuce. Jednak jak to często w życiu bywa, musi zająć się pewną sprawą. Chodzi o wyjątkowo krwawe morderstwo, popełnione w tajemniczych okolicznościach. Zagłębiając się w mroczne sekrety sprawy, detektyw ociera się o mistycyzm, życie pozagrobowe i sam zaczyna mieć jasnowidzenia...

Gracz reżyserem

Wybierając odpowiedzi w dialogach i sposób postępowania w śledztwie, wpływasz na przebieg akcji i zakończenie gry. Dzięki temu możesz doprowadzić do jednego z trzech zakończeń. Zanim jednak do tego dojdzie, twój detektyw musi rozwiązać wiele zagadek. Ich poziom jest wysoki i zadowoli ambitnych, lecz nie zniechęci początkujących.

Panoramiczne morderstwo

Post Mortem

Post Mortem oferuje niepowtarzalny nastrój przede wszystkim dzięki grze światła i cienia oraz tajemniczym sceneriom.

Niesamowity klimat opowieści podkreślają odpowiednia muzyka i mroczne scenerie. Ta gra posługuje się nastrojem równie zręcznie, jak najlepsze strzelaniny. Do uzyskania tego efektu posłużono się światłem i cieniem, odzwierciedleniem uczuć oraz charakterów ludzkich w rysach i mimice postaci, a także dbałością o szczegóły stylowych wnętrz epoki. W Post Mortem projekty architektury i wystrojów zapierają dech w piersiach. Każde wnętrze możesz dokładnie zbadać, obracając i nachylając kamerę oraz robiąc zbliżenia. W dodatku sterowanie jest bardzo proste.

Do minusów gry należy przede wszystkim fakt, iż postacie drugoplanowe są niedopracowane, ale nie jest to rażąca wada i Post Mortem, nawet pomimo tego, plasuje się wśród najlepszych tytułów roku.

Wydawca w Polsce: Cenega Poland

Informacjehttp://www.cenega.pl

Wymagania sprzętowe CPU 350 MHz, 64 MB RAM, karta graficzna 3D 16 MB

Cena 79,90 zł

Najniższa cena 67 zł,http://www.maxgame.pl

Ocena 4/5