Post.Office bezlitosny dla spamu

Pojawiła się nowa wersja oprogramowania dla serwerów pocztowych oraz grup dyskusyjnych działających pod kontrolą systemów Mac OS X - Post.Office 3.5.3 v 720. Tym razem aplikacja posiada zintegrowane narzędzie do walki ze spamem oraz ulepszoną architekturę pozwalającą na dołączanie zewnętrznych pluginów.

Post.Office bezlitosny dla spamu

Program pozwala na obsługiwanie poczty przy pomocy protokołów SMTP, POP oraz IMAP. Posiada dodatkowo narzędzie do walki ze spamem - SpamAssassin, które po raz pierwszy zostało w nim zastosowane na zasadzie nowej architektury pozwalającej na dołączanie zewnętrznych modułów w postaci pluginów. SpamAssasin dzięki technice filtrowania "Bayesian" zapewnia 98-procentową skuteczność działania. Wbudowane standardowo w Post.Office narzędzie antyspamowe w połączeniu ze SpamAssassinem jest zdolne również do blokowania adresów IP, z których przychodzi niechciana poczta.

Program w wersji 720 jest dostępny za darmo do pobrania dla zarejestrowanych na stronie producenta użytkowników, umożliwiając administrację maksymalnie 10 kontami.

Więcej informacji: http://www.tenon.com/products/post_office/