Postal - eskalacja przemocy na srebrnym ekranie!

Co raz częściej pojawiają się informacje o rozpoczęciu kręcenia kolejnych filmowych adaptacji gier. Niedawno informowaliśmy Was o Hitmanie (Vin Dieselem w roli głównej) - teraz wkracza do akcji filmowy Postal.

Niestety, tutaj kończą się dobre informacje - reżyserem tej produkcji został bowiem pechowy Uwe Boll, który ma za sobą już kilka bardzo słabych ekranizacji gier (m.in. "House of the Dead" czy "Alone In The Dark"). Co ciekawe, Postal to jedna z najbardziej brutalnych gier w historii, a mimo to, twórcy zapewniają, że ich nowe "dzieło" będzie wiernie oddawać jej klimat - Uwe Boll najwyraźniej liczy na złą sławę tego tytułu (jej dystrybucja została zakazana w kilku krajach).

Biorąc po uwagę klimat gry i wcześniejsze produkcje Uwe Bolla, można spodziewać się kolejnej kiczowatej 'siekaniny' z fruwającymi wszędzie kawałkami flaków. No cóż, miłośnicy bezmyślnych filmów akcji tonących w morzu krwi - zapewne nie będą zawiedzeni! Pozostaje mieć tylko nadzieję, że jakaś zbłąkana Muza, spojrzy przychylnym okiem na niemieckiego reżysera i obdarzy go natchnieniem. Premiera za rok.


Zobacz również