Postbox 1.1.5 - zastępca Outlooka

Dobry program pocztowy ułatwia codzienną pracę, pozwala zapanować nad natłokiem wiadomości. Postbox jest idealny do tego zadania. Rozbudowane funkcje, dobre mechanizmy wyszukiwania i filtrowania to jego atuty.

Postbox 1.1.5

Możliwości 45% 7
Ergonomia 25% 9
Wersja PL 20% 0
Wygląd 10% 8
Ocena końcowa 100% 6,2
Cena: 40 dol

Informacje: www.postbox-inc.com

Postbox to program pocztowy z elementami organizera osobistego. Oferuje przejrzysty interfejs, jest szybki i łatwy w obsłudze. W trakcie konfiguracji nie sprawi kłopotu nawet początkującemu użytkownikowi - prawie wszystkie parametry definiowane są automatycznie. System zakładek sprawia, że w oknie aplikacji panuje porządek. Rozbudowany mechanizm indeksowania i wyszukiwania pozwala szybko wyszukać każdą wiadomość. Aplikacja importuje pocztę i kontakty z Eudory, Outlooka i Outlook Expressa, obsługuje wiele kont pocztowych, a wbudowane funkcje filtrowania i tworzenia reguł gwarantują szybkie i sprawne sortowanie przychodzącej poczty. Usprawnione zostało także zarządzanie załącznikami, które mogą być automatycznie gromadzone we wskazanym folderze poza skrzynką odbiorczą.

Oprócz standardowych funkcji dostępnych w każdym programie pocztowym warto zwrócić uwagę na mechanizm dodawania nowych kont. Jest on idealny dla początkującego użytkownika, który ma często problemy na przykład z podaniem adresów serwerów - Postbox wyszukuje je automatycznie. Sprawdza też obiekty umieszczane w wiadomościach - gromadzi takie elementy, jak zdjęcia, dokumenty, linki, adresy czy numery telefonów i wyświetla je w oddzielnej kolumnie. Po kliknięciu na znaleziony adres wyświetla jego lokalizację na mapie Google. Umożliwia też integrację poczty z serwisami Tweeter i Facebook.

Zobacz również:

  • Od teraz możesz śledzić przesyłki na telefonie za pomocą aplikacji Gmail. Jest jednak pewien haczyk

Obsługa wtyczek pozwala na zwiększenie funkcjonalności programu. Dodatkowe elementy w postaci kalendarzy, prognozy pogody czy słowników są do pobrania ze strony producenta.

Postbox nie ma polskiej wersji językowej. Wydanie testowe aplikacji działa 30 dni. Cena programu jest zbyt wysoka, a wariant bezpłatny pozbawiony zbyt wielu flagowych funkcji.

Pobierz program: Postbox 1.1.5

Werdykt PC Worlda
Zalety:
- prosta, w większości funkcji automatyczna konfiguracja
- szybki
- wygodna obsługa
Wady:
- czasami zawiesza się
- brak polskiej wersji językowej
- wysoka cena
Program szybki, prosty i wygodny w obsłudze oferujący ciekawe funkcje. Zbyt wysoka cena nie wróży mu dużej popularność