Poster Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro zdradza design smartfonów

Premiera Mi 10 i Mi 10 Pro tuż-tuż, a w sieci znalazł się poster promujący rynkowy debiut nowych smartfonów. Wiemy dzięki niemu, jak będą się prezentować.

Oficjalnie Xiaomi zaprezentuje swoje smartfony Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro 5G już za sześć dni, 13 lutego. Wtedy poznamy oficjalną specyfikację oraz możliwości obydwu urządzeń, a póki co jesteśmy zdani na plotki i przecieki, które gromadzimy na tej stronie. Dzisiaj w chińskiej sieci społecznościowej Weibo pojawiło się zdjęcie plakatu reklamującego nowe smartfony. Pokazuje zarówno przód, jak i tył urządzenia, dzięki czemu widzimy zarówno pełnoekranowy wyświetlacz z zaokrąglonymi rogami, jak również wszystkie obiektywy z tyłu.

Poster Xiaomi Mi 10 i Mi 10 Pro zdradza design smartfonów

Tu warto przypomnieć, że wg przecieków Xiaomi Mi 10 będzie korzystać z obiektywu głównego 108 Mpix, a wczoraj szef Xiaomi pokazał imponujący zoom aparatu smartfona. Zwraca także uwagę miła dla oka kolorystyka wszystkich modeli i ogólnie - estetyczne wykonanie. Oba urządzenia będą działać pod kontrolą procesora Snapdragon 865, a edycja Pro może korzystać z szybkiego ładowania 66W. Wczoraj dowiedzieliśmy się także, że rodzina Mi 10 będzie korzystać z pamięci LPDDR5 RAM firmy Micron.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących