Potrójne premiery Cenegi

Do sklepów w całej Polsce trafiły dwa nowe zestawy z serii 3PAK: 3PAK Komiksy i 3PAK Dla Dzieci.

Oba zestawy przeznaczone są dla najmłodszych. Pierwszy z nich, 3PAK Komiksy, składa się z trzech gier z serii komiksy: Smerfy, Popeye i Garfield. Dzięki opcjom oferowanym w grze, gracze będą mogli tworzyć własne historie obrazkowe z udziałem trójki wyżej wymienionych bohaterów. Natomiast drugi zestaw - 3PAK Dla Dzieci - oferuje najmłodszym trzy interesujące bajki z różnych krajów: Dzieci Egiptu, Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce oraz Woody Woodpecker.

Bajka Dzieci Egiptu przeniesie najmłodszych do starożytnego miasta Heliopolis z 1360 r. p.n.e. Podczas rozgrywki dzieci będą rozwiązywały szereg ciekawych zadań, które obejmują m.in ratowanie małej egipskiej dziewczynki i zdemaskowanie złego czarodzieja. W rozwiązywaniu zadań najmłodszym pomogą sympatyczne postaci, takie jak: żarłoczny smok, mówiący zagadkami kot czy "sypiący się" sfinks.

Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce opowiada o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu prawdy. Cała opowieść podzielona jest na cztery części, odpowiadające porom roku, co umożliwi graczom oglądanie tych samych lokacji latem, jesienią, mroźną zimą i wiosną.

Woody Woodpecker to baśń o jednym najsłynniejszych i najbardziej zwariowanych dzięciołów świata. Podstępny sęp Buzz Buzzard porwał i uwięził siostrzeńców Woody'ego. Co gorsza, zabrali ze sobą pilota do telewizora. Dzielny i zdeterminowany ptak postanawia więc wyruszyć na ratunek.

Wszystkie oferowane w zestawach tytuły zostały w pełni zlokalizowane, a cena zestawów została ustalona na 79,90 złotych.

Więcej Informacji:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=725

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=724


Zobacz również