Power2Go 3: wkrótce łatwy sposób na 'wypalanie'

Zbliża się premiera kolejnej aplikacji służącej do zapisu danych i muzyki – Power2Go 3. Firma CyberLink, która jest autorem programu zapowiada, iż w zdecydowany sposób uprości on proces 'wypalania' danych, dodatkowo oferując opcje dostępne do tej pory z poziomu osobnych aplikacji.

Power2Go umożliwia zapisywanie i kopiowanie danych oraz muzyki na nośnikach CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD+R i DVD+RW. Ścieżki muzyczne z płyty CD mogą być bezpośrednio konwertowane na dysk do formatu WAV, MP3 lub WMA. Program posiada również funkcje authoringu, dzięki którym edytowanie oraz personalizacja zawartości danych na płytach i wzbogacanie ich o systemy menu, staje się łatwiejsze.

Program może działać w dwóch, niezależnych od siebie trybach. Pierwszy z nich – Express – oferuje użytkownikowi najprostszy z możliwych sposób selekcji danych do zapisu: poprzez metodę ‘drag-and-drop’ (przeciągnij i upuść). Dość ciekawie przedstawia się interfejs tego trybu, na który składają się 4 niewielkie sześciany, poukładane jeden na drugim, reprezentujące poszczególne funkcje aplikacji. Każdy z nich może być niezależnie przemieszczany po całym ekranie.

Użytkownicy wymagający szerszej funkcjonalności, skorzystają zapewne z drugiego, pełnego trybu działania Power2Go 3, gdzie znajdą miedzy innymi moduł wymazywania danych z nośników wielokrotnego zapisu oraz konwertowania muzyki z płyt CD.

Za power2Go 3 będzie trzeba zapłacić 59,95 USD, a zostanie on po raz pierwszy zaprezentowany publicznie podczas targów CeBIT 2004.

Więcej informacji: http://power2go.gocyberlink.com


Zobacz również