PowerArchiver 2010 11.6 - Dobrze spakowane dane

Mimo coraz większych i coraz tańszych dysków twardych programy do kompresji danych są nadal potrzebne. Pozwalają zaoszczędzić czas przy przesyłaniu danych przez Internet. Nowy PowerArchiver 11.6 pomoże ci skompresować dane, aby sprawnie przesłać je między komputerami i aby nie zajmowały niepotrzebnie miejsca na dysku.

PowerArchiver 2010 11.6 - Dobrze spakowane dane

PowerArchiver 2010 11.6

Najnowsza wersja popularnego PowerArchivera została zoptymalizowana tak, by jak najmniej obciążać system operacyjny i zużywać mniej pamięci operacyjnej od swoich poprzedników. Usprawniono także działanie trybu przeglądarki.

Najważniejszą zmianą jednak, jest obsługa formatu zipx. Aby rozpakować pliki zarchiwizowane w tym formacie nie musisz już instalować WinZIP-a, który do tej pory był jedynym programem obsługującym pliki zipx. Oczywiście PowerArchiver rozpoznaje też większość najbardziej popularnych formatów obecnych na rynku. Za pomocą aplikacji spakujesz na przykład pliki zip, 7zip, cab, tar czy tar.gz i rozpakujesz dodatkowo dane z plików arj, cab, rar, ace, iso i innych.

PowerArchiver dystrybuowany jest w dwóch wersjach funkcjonalnych. Bardziej rozudowania edycja Pro zawiera między innymi moduł do wypalania płyt CD, DVD i Blu-Ray. Dzięki temu skompresowane archiwa można od razu przenieść na płytę, by nie zajmowały miejsca na twardym dysku. Za jej pomocą można wypalić nawet obrazy ISO. Wersja Pro zawiera również klienta FTP i menedżera wirtualnych napędów. Od wersji Standard odróżniają ją także funkcje do robienia kopii zapasowych.

Zarówno wersja Standard, jak i Pro obsługują natomiast pliki ZIP o rozmiarach powyżej 4GB i korzystają z algorytmu AES do szyfrowania danych. Archiwizator ma też wbudowany podgląd spakowanych plików graficznych oraz do wyboru interfejs w stylu wstążki lub tradycyjny.

Najnowsza wersja PowerArchivera dostępna jest na razie w języku angielskim i niemieckim. Wersja standard to wydatek rzędu 20 euro za jedną licencję, Pro kosztuje 29 euro.

Pobierz: PowerArchiver 2010.11.60