PowerBook G4 za Flasha

Macromedia ogłasza konkurs na najbardziej innowacyjną i funkcjonalną witrynę stworzoną za pomocą programu Flash 5.

Macromedia ogłosiła konkurs 'Design for Usability', skierowany do użytkowników technologii Shockwave Flash. Jego celem jest wyłonienie serwisu internetowego, który ma się cechować największą, zdaniem jury, innowacyjnością i funkcjonalnością. Konkurs jest otwarty zarówno dla zaawansowanych użytkowników, jak i osób, które korzystają z oprogramowania Flash krócej niż 60 dni.

Strony wykonane za pomocą Flasha 5 można zgłaszać do 30 marca bieżącego roku, a nadesłane prace będą następnie oceniane m.in. pod kątem zgodności ze stworzonymi przez Macromedia zaleceniami odnośnie budowy witryn w technologii Flash (www.macromedia.com/go/usability). W skład jury wejdą: specjalista od zagadnień funkcjonalności Steve Krug, przedstawiciele redakcji magazynu Macworld oraz Eric Wittman, przedstawiciel Macromedii.

W konkursie będą brane pod uwagę wyłącznie prace wykonane przez użytkowników indywidualnych. Zwycięzcy w kategoriach 'nowicjusz' oraz 'zaawansowany' zostaną wyłonieni 10 kwietnia podczas odbywającej się w Nowym Jorku konferencji 'Macromedia User'. Nagrodą dla zwycięzcy będzie komputer PowerBook G4 i informacja o stronie w magazynach 'Publish' i 'Macworld'.

www.macromedia.com


Zobacz również