PowerUp 3.0, czyli zdalnie sterowany za pomocą aplikacji papierowy samolocik

Serwis Kickstarter to wylęgarnia naprawdę nieprawdopodobnych pomysłów. Obecnie organizowana jest tam zbiórka na zdalnie sterowane za pomocą mobilnej aplikacji papierowe samoloty PowerUp 3.0. Realizacja projektu jest już niemal pewna, bo pomysł twórców tego niecodziennego gadżetu spotkali się z ogromnym zainteresowaniem.

Samoloty z papieru w dzieciństwie robił chyba każdy, a wiele osób nie przestało nawet po wejściu w dorosłość. Nie dziwi więc, że projekt zdalnie sterowanego papierowego samolotu w serwisie crowdfundingowym Kickstarter cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem. Twórcy założyli, że na realizację projektu potrzebują 50 tysięcy dolarów. Zbiórka potrwa jeszcze 56 dni, a już teraz udało się zebrać czterokrotność tej kwoty.

PowerUp 3.0, czyli zdalnie sterowany za pomocą aplikacji papierowy samolocik

PowerUp 3.0 Kickstarter

Zbiórka na PowerUP 3.0 w serwisie Kickstarter zakończy się 25 stycznia 2014 roku, a pierwsze samoloty “w wersji beta” do osób wspierających projekt dolecą już w lutym, a finalny produkt zapowiadany jest na maj. Dostępne są różne pakiety wspierające twórców, od 1 do 500 dolarów, a najmniejsza zapewniający otrzymanie gadżetu w maju wpłata to 30 dolarów (trzeba jednak doliczyć dodatkowe 15 dolarów za wysyłkę poza teren USA).
PowerUp 3.0, czyli zdalnie sterowany za pomocą aplikacji papierowy samolocik

PowerUp 3.0

Dzięki osiągnięciu progu zebranych 150 tysięcy dolarów twórcy zobowiązali się stworzyć aplikację nie tylko na platformę Apple iOS, ale także mobilny system Google Android (4.3 oraz wyższy). To, jak taki samolocik sprawuje się w praktyce możecie zobaczyć na filmie w serwisie YouTube, a samą akcję możecie wesprzeć poprzez stronę domową projektu na Kickstarterze.


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących