Powitajmy kolejnego Galaxy A52! Dobre wrogiem lepszego?

Samsung przygotowuje się do prezentacji trzeciego urządzenia z rodziny Galaxy A52. Jak prezentuje się najnowszy średniak i czym różni się od niezwykle popularnych braci?

Smartfony Samsung z rodziny Galaxy A50 od 2019 roku cieszą się nieprzerwaną popularnością. Nic w tym dziwnego. Sensownie wycenione średniaki z kilkoma flagowymi funkcjami oraz rewelacyjnym wsparciem producenta to idealny wybór dla większości konsumentów.

Samsung Galaxy A52 
Źródło: samsung.com

Samsung Galaxy A52

Źródło: samsung.com

W tym roku Samsung wprowadził na rynek dwa modele z rodziny Galaxy A50. Mowa o Galaxy A52 oraz Galaxy A52 5G. Drugi model otrzymał modem sieci komórkowej 5G oraz wydajniejszy procesor. Całość połączono z ceną poniżej 2000 zł, co przełożyło się na ogromne zainteresowanie, które przewyższyło podaż.

Zobacz również:

Po trzech miesiącach od premiery Koreańczycy zamierzają wprowadzić na rynek jeszcze jeden model z rodziny Galaxy A50. Tym razem mowa o Galaxy A52s 5G.

Co oznacza literka s w nazwie?

Urządzenie o numerze modelu SM-A528B ma być nieco ulepszoną wersją i tak świetnego już Galaxy A52 5G. Smartfon powinien zaoferować nieco lepszy aparat. Zamiast czujnika głębi pojawi się teleobiektyw z trzykrotnym zoomem optycznym. Tym samym Galaxy A52s w kwestii konfiguracji aparatu zbliży się do droższego modelu Galaxy A72.

Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Galaxy A52s 5G prawdopodobnie trafi do sprzedaży jedynie w Korei Południowej. Na rodzimym rynku Samsung nie sprzedaje Galaxy A52 i Galaxy A52 5G.

Więcej informacji o smartfonie pojawi się w przeciągu najbliższych dni.

Źródło: sammobile.com