Powrót Franka Dolasa!

W ofercie wydawniczej Cenegi pojawiła się ciekawie zapowiadająca się gra RPG pt. Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa.

O ile mnie pamięć nie myli to pierwsza rodzima gra oparta na motywach scenariusza filmowego polskiej produkcji. Nad produkcją "Jak rozpętałem II wojnę światową: Nieznane przygody Franka Dolasa" pracują twórcy ze studia Mirage odpowiedzialni m.in. za takie tytuły jak Another War czy Mortyr 2.

Dzięki podpisanej przez Cenegę umowie z reżyserem, panem Tadeuszem Chmielewskim oraz wytwórnią filmową OKO, gra będzie nawiązywała do znanej i niezwykle popularnej komedii z Marianem Kociniakiem w roli głównej. Tytułowe Nieznane przygody Franka Dolasa to alternatywna podróż z przymrużeniem oka i mocną dawką humoru, jaka wydarzyć się może tylko na ekranie komputera. Oficjalna licencja filmowa i doświadczenie programistów ze studia Mirage, pozwalają łudzić się nadzieją, że gra nie okaże się niewypałem.

Jak rozpętałem II wojnę światową dostępne będzie w standardowej wersji za 79,90 złotych oraz limitowanej edycji kolekcjonerskiej, w cenie 99,90 złotych. Wkrótce więcej szczegółów na ten temat.