Powrót Obcych

Firma Monolith oficjalnie potwierdziła, że wydana zostanie gra "Aliens versus Predator 2" będąca kontynuacją jednej z najlepszych gier FPP.

Jedna z najlepszych gier akcji FPP - Aliens vs Predator - doczeka się kontynuacji. Odpowiedzialna za jej produkcję firma Monolith znana z takich wcześniejszych hitów jak obie części gry "Blood" zapowiedziała, iż dołoży wszelkich starań aby "AvP 2" była grą bardziej wciągającą od swojej poprzedniczki. Powrócą znane z pierwszej części rasy: człowiek, obcy i predator, przy czym dla każdej z nich przygotowywany jest osobny zestaw misji.

Twórcy AvP 2 zapowiadają, iż gracze będą wprost zdumieni jakością oprawy graficznej, znacznie lepszej niż w poprzednich produkcjach firmy takich jak "Blood 2" i "Shogo". Zapowiedziano także, iż opcja "save", w przeciwieństwie do poprzedniej wersji AvP 2, będzie dostępna w dowolnym momencie gry. Na smakowity kąsek w postaci "AvP 2" będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, gdyż premierę gry, wstępnie ustalono dopiero na pierwszy kwartał 2001 roku.


Zobacz również