Powrót Payne'a

Już niebawem do naszych sklepów zawita druga odsłona słynnej gry akcji z 2001 pt. "Max Payne 2: The Fall of Max Payne".

Gra Max Payne 2: The Fall of Max Payne (sygnowana znakiem „Wszystko gra”) [1], w angielskiej wersji językowej trafi na półki sklepowe jeszcze w październiku tego roku. Fabuła gry nawiązuje do pierwszej części gry ponownie więc przyjdzie nam wcielić się w rolę nieustraszonego detektywa, który powraca do nowojorskiej policji.

W czasie rutynowego śledztwa w sprawie morderstwa, spotyka na swej drodze Monę Sax, kobietę, o której myślał, że nie żyje - femme fatale podejrzaną o morderstwo. To ona jest kluczem do wszystkich zagadek, które go dręczą. Ale w mrocznym i tragicznym świecie nocy Nowego Jorku nic nie jest proste. Armia siepaczy podziemia stoi pomiędzy Maxem i odpowiedziami, których poszukuje.

W sequelu gry możemy podziwiać znakomitą i niezwykle szczegółową grafikę i nowe procedury Sztucznej Inteligencji. W Max Payne 2 zastosowano również Bullet Time w wersji 2.0, ulepszony mechanizm pozwalający na śledzenie ekwilibrystycznych wyczynów Maxa w zwolnionym tempie. Gra ukaże się już 28 października w angielskiej wersji językowej i będzie dostępna w cenie 139,90 zł.

Strona oficjalna

http://www.maxpayne2.com


Zobacz również