Powrót Secret Service, czyli legendarnego polskiego magazynu dla graczy

Secret Service to legendarny już wręcz polski magazyn o grach komputerowych. Z pewnością pamiętają go i dobrze wspominają starsi gracze. Teraz z tytułem będzie mogło zapoznać się też nowe pokolenie fanów cyfrowej rozrywki. Tytuł zostaje wznowiony i trafi w formie papierowej do kiosków i salonów prasowych w przeciągu kilku najbliższych miesięcy.

Czasopismo Secret Service traktujące o grach komputerowych trafiło na sklepowe półki po raz pierwszy jeszcze w 1993 roku. W najlepszym momencie wydawnictwo mogło pochwalić się 200 tysiącami czytelników, ale przez burzliwą historię dotyczącą tego tytułu 13 lat temu ukazał się ostatni numer. Dzisiaj w polskiej prasie traktującej o grach liczą się praktycznie tylko CD Action i PSX Extreme, ale odświeżony Secret Service ma zamiar nieco zamieszać.

Pierwsze wydanie nowego Secret Service ma trafić do sprzedaży jeszcze tego lata, najpóźniej we wrześniu. Jego wydawcą zostanie Robert Łapiński, który jest odpowiedzialny za organizację konwentu Pixel Heaven. Graficzną stroną magazynu zajmie się Waldemar Nowak, który jest współzałożycielem Secret Service. Współpracować z nimi będzie Piotr “Micz” Mańkowski. Zajmie on stanowisko redaktora naczelnego. Będzie się zajmował organizacją redakcji, w tym doborem autorów i tematyki.

Powrót Secret Service, czyli legendarnego polskiego magazynu dla graczy

Nowy Secret Service ma być magazynem, który będzie traktował o grach komputerowej i kulturze okołogrowej. Warto odwiedzić i polubić fanpage nowego, odświeżonego magazynu Secret Service na Facebooku, gdzie będą pojawiały się dalsze informacje na temat wznowienia tego tytułu.