Powrót do szkoły z Orange - jakie promocje czekają na klientów?

Sieć komórkowa Orange przygotowuje atrakcyjne promocje dla swoich klientów - urządzenia z 3 ratami za 0 zł na powrót do szkoły i dla firmy. Do kupienia są m.in. Samsung Galaxy S20+5G i Xiaomi Mi 10 Lite 5G. Sprawdźcie szczegóły oferty.


Orange Polska startuje właśnie z promocją, w której można zdobyć atrakcyjne urządzenia z 3 pierwszymi ratami za 0 złotych. Użytkownicy będą mogli kupić m.in. smartfony Samsung Galaxy S20+5G Xiaomi Mi 10 Lite 5G, obsługujące sieć #hello5G, a także laptopa HP 255 G7 . Klienci będą mieli jeszcze więcej możliwości korzystania z sieci 5G dzięki usłudze Video Pass - od teraz miłośnicy filmów i seriali obejrzą ulubione treści online w sześciu najpopularniejszych serwisach video bez limitu danych nawet przez 24 miesiące za 0 zł w wybranych ofertach.

Smartfony i laptop z 3 ratami za 0 zł

Orange przygotował specjalną promocję dla klientów indywidualnych - mogą oni skorzystać z oferty 3 raty za 0 zł na wybrane urządzenia. Do kupienia są smartfony:

  • Samsung Galaxy S20+5G, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy A71,
  • Xiaomi Mi 10 Lite 5G, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9,
  • Oppo A31

oraz laptop HP 255 G7 z szybkim procesorem AMD Ryzen 5 2500U, zasobem 8 GB pamięci RAM i matrycą o przekątnej długości 15,6 cala, obsługującą rozdzielczość HD i Full HD.

Z oferty mogą skorzystać użytkownicy Planów Mobilnych 45,55, 75 oraz Orange Love Mini, Standard, Ekstra i Premium, którzy podpiszą nową umowę lub przedłużą obecną umowę abonamentową na 24 lub 36 miesiące.

Klienci, którzy zdecydują się na ofertę, zapłacą 21 rat za wybrane urządzenie - 3 pierwsze raty zostaną pokryte przez operatora. Promocja łączy się z ofertą dla klientów przenoszących numer do Orange – dzięki czemu teraz zyskują oni podwójnie – otrzymają pierwsze 3 miesiące bez opłat za abonament, a dodatkowo również 3 pierwsze raty za 0 zł.

Powrót do szkoły z Orange - jakie promocje czekają na klientów?

Oferta dla Planów Firmowych

Nie zapomniano również o przedsiębiorcach, którzy również mogą skorzystać z promocji. Decydując się na zakup smartfona w wybranym Planie Firmowym – S, M, L lub XL, trzy pierwsze raty zostaną opłacone przez Orange. Wśród modeli telefonów znajdują się:

  • Galaxy A51 dostępny już za 38 zł + VAT miesięcznie w Planie Firmowym M
  • Galaxy A71 za 48 zł + VAT miesięcznie w Planie Firmowym L
  • oraz Galaxy S20+ 5G, obsługujący sieć #hello5G, za 136 zł + VAT miesięcznie w Planie Firmowym XL,
  • a także Oppo A31 za 22 zł + VAT w Planie Firmowym S.

Promocja obowiązuje od 24.08 przy podpisaniu nowej lub przedłużeniu obecnej umowy, a także w ofercie na 36 miesięcy.

Powrót do szkoły z Orange - jakie promocje czekają na klientów?

Oferta dla miłośników kina

Na kinomanów i miłośników seriali także czekają atrakcyjne promocje. Nowa usługa Video Pass umożliwia klientom korzystanie z popularnych serwisów streamingowych (Netflix, HBO GO, YouTube, Orange TV Go, vod.pl czy WP pilot) bez pomniejszania swojego pakietu danych.

Wybierając Plan Mobilny 75 lub pakiet Orange Love Premium z umową na 24 miesiące, klienci otrzymają Video Pass w cenie pakietu przez cały okres trwania umowy. W Planie Mobilnym 75 każdego miesiąca użytkownicy otrzymają 70 GB internetu i możliwość korzystania z sieci 5G.

W pozostałych Planach Mobilnych (z wyjątkiem Planu Mobilnego 35, w którym usługa jest niedostępna) oraz pakietach Orange Love usługa Video Pass kosztuje 20 złotych miesięcznie, a użytkownicy Planu Mobilnego 55 oraz Orange Love Extra pierwszy miesiąc użytkowania usługi dostaną w prezencie. Aby usługa działała prawidłowo, klient musi mieć w swoim pakiecie niewykorzystane dane na korzystanie z internetu w smartfonie z pełną prędkością.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie usługi.

Sprawdźcie również: Samsungi Galaxy S20 już z aktualizacją do One UI 2.5