Powrót drapieżców

W dniu dzisiejszym, rusza na zachodzie sprzedaż oficjalnego dodatku do ubiegłorocznego hitu, Aliens vs Predator 2. W naszych sklepach Aliens vs Predator 2:Primal Hunt ukaże się w poniedziałek 19 sierpnia w cenie 49 zł.

Niecierpliwe oczekiwana kontynuacja gry, nie zawiedzie oczekiwań zjadaczy strachu i wielbicieli krwawych jatek. Korzenie fabuły Primal Hunt, sięgają 500 lat wstecz. Podczas rutynowego polowania na obcych na planecie LV1201, samotny Predator odnajduje niezwykły artefakt, który daje mu kontrolę nad umysłami obcych. Szczęście samotnego łowcy nie trwa jednak zbyt długo. Przypadkiem, Predator włącza pole-pułapkę(stasis field), zniewalające go na 500 lat. Wolność odzyskuje tak jak ja stracił-przypadkiem. Uwalnia go ludzki najemnik Dunya, który przy okazji przywłaszcza sobie artefakt 500 letniego Predatora.

Teraz musi uciec w bezpieczne miejsce. Dunya jest drugim po Predatorze aktorem tego dramatu. Trzecia postać to mutant. zabójcze połączenie Predatora i Obcego, którego głównym zadaniem jest odnaleźć i zniszczyć artefakt zagrażający istnieniu obcych, zanim człowiek umknie w bezpieczne miejsce.

Aliens vs Predator 2:Primal Hunt, oferuje dziewięć nowych misji w zupełnie nowym otoczeniu. Każda z trzech kampanii, na pewno dostarczy fanom traumatycznych przeżyć. Nie znane do tej pory ruiny Predatora, staną się areną krwawych walk z zupełnie nowymi potworami, których jedynym celem jest polować na twoje życie. Pełen arsenał broni z poprzedniego wydania oraz kilka nowych „zabawek”, zapewni wszystkim fanom doskonałą zabawę.


Zobacz również