Powrót koszmarnych sąsiadów

Do sklepów w całej Polsce trafiły dwie długo oczekiwane gry: 'Sąsiedzi z Piekła Rodem: Słodka Zemsta' oraz 'Sąsiedzi z Piekła Rodem 2: Na Wakacjach'. Obie części przepełnionej przewrotnym humorem gry sprzedawane są w jednym pakiecie.

Gra 'Sąsiedzi z Piekła Rodem ' opowiada o mankamentach sąsiedzkiego współżycia. W grze wcielamy się w sympatycznego Woody'ego, którego głównym celem jest siać zamęt i zniszczenie w życiu nieznośnego sąsiada. Nasze poczynania w grze będą polegać przede wszystkim na zastawianiu wymyślnych pułapek w mieszkaniu znienawidzonego sąsiada i płataniu mu złośliwych figli.

W drugiej części gry zmienia się przede wszystkim sceneria. Zadania i uczucia postaci, w którą wcielą się gracze pozostają te same - tym razem jednak będziemy starać się zrujnować wakacje naszego sąsiada. Z naszą misją podążymy za nim do różnych egzotycznych miejsc, m.in. do Chin, Indii czy Meksyku.

Gry 'Sąsiedzi z Piekła Rodem: Słodka Zemsta' oraz 'Sąsiedzi z Piekła Rodem 2: Na Wakacjach' zostały wydane w profesjonalnej, polskiej wersji językowej. Cena zestawu to 59,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1851&sys=gry