Powrót lordów

Ubi Soft Entertainment opublikowała grywalne demo czwartej odsłony popularnej strategii turowej pt. Warlords IV. Gra w wersji finalnej ma ukazać się w czwartym kwartale tego roku.

W porównaniu do poprzednich części, Warlords IV będzie miała ulepszoną grafikę (3D) i nowy system prowadzenia walk (STS - Speed Tactical System), który ma znacznie przyspieszyć rozgrywkę. W grze ulepszono również inteligencję przeciwników oraz wprowadzono nowy system tworzenia bohaterów, który umożliwia m.in. wykorzystanie tego samego bohatera zarówno w potyczce, kampanii jak i grze wieloosobowej. Nowością, w porównaniu do poprzednich części serii, jest umożliwienie graczom kontrolowania potyczek z potworami broniącymi świątyń. W opcji single player gra oferuje jedną nie liniową i dynamiczną kampanię i dziesięć odmiennych ras - każda z własnym zestawem unikalnych jednostek.

W wersji demonstracyjnej autorzy gry oddali do dyspozycji graczy jedną mapę, na której można grać zarówno w trybie gry pojedynczej, jak i wieloosobowej. Jednak w opcji multiplayer można rozegrać pojedynki tylko przy wykorzystaniu jednego komputera (tzw. hot seat). Plik możecie już pobrać z naszego serwera FTP:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1574