Powrót łowcy

Ubi Soft zapowiada wydanie trzeciej odsłony znakomitego symulatora łodzi podwodnych z okresu II Wojny Światowej z serii Silent Hunter.

Silent Hunter III trafi do rąk graczy prawdopodobnie pod koniec bieżącego roku i pozwoli im wcielić się w rolę kapitana U-Boota, polującego na statki i okręty alianckie.

"Silent Hunter III będzie produktem przełomowym wśród morskich symulacji" – mówi Florin Boitor, producent z Ubisoftu. "Gracz będzie mógł sam decydować niemal o wszystkich aspektach rozgrywki – począwszy od przydzielania załodze konkretnych zadań na okręcie, poprzez dowodzenie podczas ataków, na zarządzaniu własną karierą wojskową kończąc".

Wydawca zapewnia, że trzecia odsłona Silent Huntera zachowa klimat i wysokie standardy poprzednich części, wprowadzając jednocześnie nowe interesujące modyfikacje do rozgrywki. W symulatorze zostanie m.in. zastosowany nowy 'innowacyjny' system zarządzania załogą okrętu, a oprawa graficzna i dźwiękowa zostanie znacznie poprawiona. Ponadto rozgrywkę ma charakteryzować 'niespotykany wcześniej w symulacjach realizm'. Najciekawszą innowacją jest jednak wprowadzenie opcji rozgrywek wieloosobowych w trybach 'cooperative' i 'competitive'. Więcej informacji już wkrótce.


Zobacz również