Powrót terrorystów

Rozpoczęła się sprzedaż Rainbow Six: Rogue Spear - Urban Operations.

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, Red Storm Entertaiment wprowadził wczoraj na rynek dodatek do świetnie sprzedającego się Rainbow Six: Rogue Spear. Add-on został nazwany Urban Operations.

Rainbow Six to znana gra taktyczna, w której zadanie gracza sprowadza się do umiejętnego kierowania specjalną grupą antyterrorystyczną w szeregu zróżnicowanych misji. Po zainstalowaniu rozszerzenia otrzymujemy dostęp do kilku dodatkowych opcji. Najważniejszy jest oczywiście pakiet nigdzie nie publikowanych dotąd scenariuszy, których akcja toczy się na terenie wielkich światowych aglomeracji (m.in. Nowy Jork, Tokio i Londyn). Podczas wykonywania kolejnych zadań napotkamy wielu przeciwników, którzy teraz dysponują znacznie wyższym poziomem inteligencji przez co ich wyeliminowanie staje się znacznie trudniejsze. Na szczęście w likwidacji terrorystów pomoże nam zestaw zupełnie nowych broni. Większość pozostałych zmian dotyczy głównie oprawy graficznej i obejmuje usprawnienia eliminujące kilka wcześniejszych niedociągnięć.

Jak podaje wydawca, Urban Operations dostępny jest już w sklepach na terenie USA w cenie nie przekraczającej 20 USD. Dodatkowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej dodatku - www.redstorm.com/urban_ops/


Zobacz również