Powstaje LOTR: The Battle for Middle-Earth 2

Szał na wszystko, co związane z Władcą Pierścieni - wywołany świetną skądinąd filmową trylogią Jacksona - chyba już powoli mija. Mimo to ciągle słyszymy o nowych grach osadzonych w realiach tego świata. Wkrótce ukaże się LOTR Online, a teraz dowiadujemy się, że rozpoczęto produkcję drugiej części The Battle for Middle-Earth.

LOTR: The Battle for Middle-Earth 2

LOTR: The Battle for Middle-Earth 2

Podobnie jak pierwsza część - "LOTR: The Battle for Middle-Earth 2" będzie bitewną strategią czasu rzeczywistego ze świetną grafiką 3D. Świat, który zobaczymy na ekranach naszych monitorów wygląda naprawdę oszałamiająco. W grze skupimy się na rozgrywaniu samych walk, a sprawy ekonomiczne nie będą nas specjalnie interesować. Co ciekawsze - całość oparta jest na wydarzeniach, które nie zostały pokazane jeszcze w żadnej grze ani w filmach (wliczając w to także wersje reżyserskie), związanych z Władcą Pierścieni.

Tym razem przeniesiemy się m.in. na daleką północ oraz weźmiemy udział w walkach z orkami prowadzonymi przez krasnoludy. Pojawi się też kusząca możliwość rozgrywania bitew morskich!

To wszystko już w przyszłym roku, a na razie zapraszamy do obejrzenia pierwszych screenshotów z nadchodzącej gry.


Zobacz również