Powstał dom publiczny z...robotami sex-lalkami

Europejscy wielbiciele anime właśnie otrzymali możliwość spełnienia swych seksualnych marzeń. W Barcelonie otworzono bowiem dom publiczny z...sex-lalkami.


Poczuj się jak w WestWorld

Jeżeli jesteś wielbicielem serialu HBO WestWorld powinno zainteresować cię, że w Barcelonie otworzono dom publiczny, w którym głównymi "aktorkami" są...sex lalki. Podobne miejsca odniosły już ogromny sukces w Japonii.

Dla każdego coś miłego

Właściciele nowego przybytku podkreślają, że dysponują najbardziej zaawansowanymi technicznie sex-lalkami na świecie. Klient może wybierać pomiędzy czterema "dziewczynami": blondwłosą Europejką Katy, czarnoskórą Leizą, filigranową Azjatką Lily oraz Aki. Ta ostatnia przypadnie do gustu wielbicielom mangi i anime.

Zobacz również:

  • Lidl: tanie artykuły ogrodnicze - co warto kupić? [23.07.2021]
  • Premiera Resident Evil: Wieczny Mrok na Netflixie!

"Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie chwile bliskości z każdym z tych bohaterów anime, których lubisz" - pyta na swojej stronie Aki.

Powstał dom publiczny z...robotami sex-lalkami

Sex-lalka Aki dla wielbicieli Anime

Ile to kosztuje?

Koszt wynajęcia lalki w okresie promocyjnym to 80 euro za godzinę. Regularna cena ustalona została na poziomie 120 euro. Przy wynajęciu na całą noc koszt ustala się indywidualnie.

Technologia i sex

Nowoczesne technologie w coraz większym zakresie odpowiadają na wymagania osób szukających erotycznych doznań. Z pewnością z czasem sex-lalki będą coraz bardziej inteligentne i coraz trudniej będzie je odróżnić od ludzi. Ponadto możemy oczekiwać bardzo szybkiego rozwoju w tym zakresie wirtualnej rozrywki głównie za sprawą gogli VR i towarzyszącemu im osprzętowi. Tutaj warto dodać, że powstała już specjalna maska, dzięki której można poczuć zapach dziewczyny występującej solo przed kamerką internetową.