Powstanie serial o Harrym Potterze w HBO!

Platforma VOD HBO wraz z Warner Bros. zamierzają stworzyć serial o Harrym Potterze. Pierwsze rozmowy już trwają, co wiemy poza tym?

Gdy świat obiegła informacja o produkcji gry "Dziedzictwo Hogwartu" fani aż zachłysnęli się z zachwytu. Nic dziwnego, bo do tej pory nie powstała żadna gra komputerowa w uniwersum Harrego Pottera, która byłaby chociaż na zadowalającym poziomie. Niestety, niedawno dowiedzieliśmy się, że premiera tytułu została przesunięta o kolejny rok, a od dziś fani będą czekać nie tylko na debiut "Dziedzictwa Hogwartu", ale również nowego serialu aktorskiego!

Harry Potter

Świat obiegła plotka, że HBO planuje stworzyć serial aktorski w uniwersum Harrego Pottera. Według źródła były już prowadzone rozmowy z potencjalnymi scenarzystami projektu. Niestety, poza tym, że serial prawdopodobnie powstanie nie wiadomo nic więcej, a pytań jest przecież dużo. Czy będzie to historia Harrego Pottera, a może kogoś innego? W jakich czasach zostanie umieszczona akcja produkcji? Czy fabuła będzie się rozgrywać w Hogwarcie, a może gdzieś indziej?

Według doniesień premiera nowego serialu ma mieć miejsce na platformie VOD HBO Max. Warto jednak podkreślić, że do tej pory HBO i Warner Bros. nie potwierdziły tych doniesień.

Zobacz również: Premiery Netflixa - co warto obejrzeć w lutym?