Powtórka z historii

Cenega Poland poinformowała, że prace lokalizacyjne nad strategią czasu rzeczywistego World War I: Battlefields dobiegają końca i gra wkrótce trafi do tłoczni.

Tym razem twórca gry postanowił rzucić strategów w czeluści morderczych okopów, które w latach 1914-1918 "rozorały" Europę na przestrzeni setek kilometrów. World War I: Battlefields przeniesie więc graczy na pola bitewne I wojny światowej, gdzie będą mogli wykazać się umiejętnościami strategicznymi, i być może, zmienić losy konfliktu i Europy.

W World War I: Battlefields będziemy mogli objąć dowództwo nad wojskami pięciu nacji: Rosji, Francji, Niemiec, Austro-Węgier i Wielkiej Brytanii. Gra oferuje pięć kampanii (dla każdej z nacji), które powstały w oparciu o historyczne dane na temat poczynać poszczególnych państw i ich roli w konflikcie. Do dyspozycji graczy oddano szeroki arsenał spotykanych w tamtym okresie jednostek i formacji wojskowych. Warto zaznaczyć, że niemal każdy element środowiska gry został opracowany na podstawie oryginalnych dokumentów i zdjęć historycznych.

World War I: Battlefields zostanie wydana w polskiej wersji językowej i trafi do sklepów prawdopodobnie w lutym br. W cenie 99,90 zł.


Zobacz również