Poznaj Afrykę!

Firma Techland wyda w Polsce edukacyjną grę przygodową Safari Adventures. Ta popularna na zachodzie gra dla dzieci zostanie wydana w Polsce pod tytułem "Safari Kids: na ratunek zwierzakom!"

Safari Kids

Safari Kids

W grze wcielamy się w postać Aleksa lub Emmy, aby nieść pomoc zagrożonym gatunkom zwierząt afrykańskich. W trakcie rozgrywki będziemy m.in. pomagać zwierzętom żyjącym w niewoli odzyskać wolność. W sumie w grze znajdziemy ponad 50 szczegółowo opisanych gatunków fauny czarnego lądu.

"Safari Kids: na ratunek zwierzakom!" to ciekawa propozycja dla najmłodszych, która pozwoli im odkryć tajemniczy afrykański ląd. Dzięki niej dzieci poznają charakterystyczne dla Afryki gatunki zwierząt oraz jej geografię.

Gra będzie dostępna w dwóch wersjach językowych - angielskiej i polskiej.

Aktualizacja: 06 kwietnia 2005 09:42
Safari Kids

Safari Kids

Lokalizacja "Safari Kids" ukończona

Prace nad lokalizacją "Safari Kids: na ratunek zwierzakom", zostały ukończone. Gra trafi do sklepów już 18 kwietnia w pełnej polskiej wersji językowej. Zapraszamy również do obejrzenia zrzutów ekranowych z polskiej wersji gry, które znaleźć można w galerii.

Aktualizacja: 01 kwietnia 2005 10:11

Pierwsze próbki dźwiękowe z Safari Kids

Wydawca gry, firma Techland, udostępnił pierwsze próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry. Ponieważ Safari Kids przeznaczona jest dla młodszych graczy, podczas lokalizacji szczególną uwagę zwracano na to, aby polskie dialogi w grze przypadły dzieciom do gustu. Ozdobą polskiej edycji mają być głosy głównych bohaterów gry - Aleksa lub Emmy. Zapraszamy do pobrania próbek ich głosów z rodzimej wersji gry.

Plik do pobrania:

Safari Kids - sample dźwiękowe


Zobacz również